مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین قیمت خرده نبات بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

نقش میکروارگانیسم ها در بهینه شدن نباتشرکت فروش نبات خرده با قیمت عمده

بهترین قیمت خرده نبات بازار را می توانید از ما بخواهید. اگر به دنبال خرید خرده نبات با قیمت عمده هستید می توانید به راحتی سفارش خود را در مجموعه زرین بلور ثبت کنید و نبات درخواستی خود را با هر مقداری به قیمت عمده از ما خرید کنید.

ابتدا بیایید نگاهی به مقاله جالب زیر در مورد نبات بیاندازیم.

نقش میکروارگانیسم ها در بهینه شدن نبات

قبل از پرداختن به مطلب، لازم می دانم که ذکر کنم این پژوهش با کمک این عزیزان انجام شده است :

نسيم اديب پور، مرضيه حسينی نژاد، ابوالفضل پهلوانلو

در سالهاى اخير، كاربرد پوششهاى خوراكى به عنوان حامل انتقال تركيبات فعال زيستى از جمله ميكروارگانيسم هاى پروبيوتيك مورد توجه روزافزون قرار گرفته است.
در اين پژوهش، بهينه سازى فرمولاسيون يك نوع پوشش خوراكى بر پايه كربوكسیمتيل سلولز و ساكارز به عنوان حامل پروبيوتيك جهت پوششدهى نبات مورد بررسى قرار گرفت.
ميزان حركت پوشش روى نبات، مقدار پوشش باقيمانده روى محصول پس از غوطه ورى و خصوصيات بافتى، چسبندگى و گرانروى محلول پوشش تحت غلظتهاى مختلف كربوكسیمتيل سلولز و ساكارز با استفاده از روش سطح پاسخ و بر اساس طرح مربع مركزى مورد بررسى قرار گرفت.
فرمولاسيون بهينه براى پوشش دهى كامل نبات با استفاده از غلظت ۷۹/۰  درصد كربوكسىمتيل سلولز ، ۵/۴۶ درصد ساكارز، همراه  با شربت گلوكز و شربت فروكتوز هر كدام به ميزان ۵ درصد به دست آمد.
براساس نتايج، افزا يش همزمان غلظت كربوكسىمتيل سلولز (از ۸/۰ تا ۲/۱ درصد)، و ساكارز (از ۴۰ تا ۵۰ درصد)، موجب افزايش ضريب قوام محلول پوشش از ۲۷/۹ به ۲۶/۲۸ گرديد.
همچنين كاهش شاخص رفتار جريان با افزايش غلظت كربوكسى متيل سلولز و س اكارز در محلول پوشش،بر تشديد رفتار رقيق شونده با برش، تحت  تأثير اين عوامل  دلالت دارد.  براساس نتايج، افزايش غلظت كربوكس ى متيل سلولز بر گرانروى پوشش (ضريب قوام و شاخص رفتار جريان) از اثر قابل ملاحظه اى در مقايسه با ساكارز برخوردار است.

همچنين، با بررسى زنده مانى سويه پروبيوتيك  طى شش ماه زمان انبارمانى نبات ملاحظه گرديد كه بيش از ۹۰ درصدباكترى اسپورزاى باسيلوس كواگولانسATCC PAT-11748) Unique IS-2) در شرايط نگهدارى نبات (دماى محيط و مكان خشك) حفظ گرديده است.

 

كليد واژگان: باسيلوس كواگولانس، پوشش خوراكى، خصوصيات بافتى، كربوكسىمتيل سلولز، نبات

 

شرکت فروش نبات خرده با قیمت عمده

مجموعه زرین بلور آماده فروش خورده نبات با قیمت عمده به شماست. اگر به دنبال خرید خورده نبات هستید و با قیمت های مختلفی در بازار مواجه شده اید بهتر است از قیمت های مجموعه زرین بلور نیز اطلاع پیدا کنید.
ما خرده نبات درخواستی شما را با هر مقداری که سفارش دهید، چه کم و چه زیاد به قیمت عمده برای شما تهیه می کنیم.

سجاد طالبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس بگیرید