مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع نبات اصل و ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مختصری در مورد نباتخرید نبات با کیفیت و قیمت عالی

بسیاری از افراد به دنبال خرید نبات اصل هستند و بسیاری دیگر دنبال خرید نبات ارزان. شاید برای شما هم جالب باشد که شما می توانید خرید انواع نبات اصل و ارزان را تجربه کنید. بله اشتباه نخواندید شما به راحتی می توانید با کمک مجموعه زرین بلور نبات اصل را با کمترین قیمت بازار تهیه فرمایید . به همین منظور با ما در این مقاله تخصصی همراه باشید.
ابتدا توضیحاتی مختصر اما تخصصی در مورد تهیه نبات می خوانیم

مختصری در مورد نبات

نبات كريستال رشد يافته ساكارز مي باشد كه مكان اوليه توليد آن ايران و هندوستان ذكر شده است.
در فرايند توليد نبات كريستالهاي درشت ساكارز در اثر سرد نمودن محلول فوق اشباع شكر توليد مي گردند. اين روش سنتي تهيه نبات تا بحال متداول بوده است . طي ساله اي اخير تلاشهاي فراوان در جهت بهينه سازي فر ايند توليد به عمل آمده است.
فرايند علمي توليد نبات يا بلور رشد يافته ساكارز، تحت كريستاليزاسيون در سرما بررسي مي گردد و با توجه به پارامترهاي موثر بر درجه فوق اشباع و هدايت كريستاليزاسيون ، سعي در افزايش راندمان توليد و رشد دادن مطلوب كريستال شكر مي شود.
بايد در نظر داشت كه دراين فرايند به علت راندمان پايين توليد ، رشد كريستال ساكارز تا ابعاد كمتر از ۳ ميليمتر در كريستاليزا تورهاي تبخيري (آپارات پخت) صورت مي گيرد .
در اين پژوهش فرايند توليد نبات در روش سنتي با انجام آزمايش هاي لازم در مراحل مختلف در يك نبات ريزي سنتي مورد مطالعه و بررسي قرار گرفت و نتايج حاصل با اصول علمي مقايسه و معايب آن تبيين گرديد.
بر اساس نتايج، براي رسيدن به درجه فوق اشباع مناسب بيش از ۹۰ دقيقه زمان، همراه با افزايش دماي محلول تا ۱۱۲ درجه سانتيگراد و۰ در شيره / ۰ در شكر اوليه به ۵۷۱ / تبخير آب اضافه در محلول، ضوري بنظر رسيد.
بطوريكه مقدار درصد قند انورت از ۰۱۵ ۵ كاهش پيدا كرد . شدت / ۷ به ۲ / محلول از حدود ۳ pH . 0 بود / رسيد و نبات توليد ي نيز داراي درصد قند انورتي معادل ۵۵۳ رنگ از حدود ۷۰ ايكومزا در شكر اوليه به حدود ۱۲۴۰ ايكومزا در شيره (پساب مادري ) و بيش از ۲۵۰ ايكومزا در نبات توليدي (اندازه گيري در طول موج ۴۲۰ نانومتر) افزايش يافت.
با توجه به شدت زياد رنگ و قند انورت در شيره يا پساب باقيمانده استفاده از اين شيره براي استفاده مجدد در فرايند مناسب نمي باشد.

 

خرید نبات با کیفیت و قیمت عالی

اگر به دنبال خرید نبات با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب هستید شما می توانید به راحتی با تماس با مجموعه زرین بلور سفارش خود را ثبت کنید و در کمترین زمان ممکن آن را دریافت کنید.
همچنین در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی برای خرید نبات داری می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

سجاد طالبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس بگیرید