مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مطمئن انواع نبات چوبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

در مورد شکر بیشتر بخوانیمشکر سفید از چغندر حاصل می شودشکر قهوه ای از نیشکر حاصل می شودکدام یک برای سلامتی ، آشپزی و غیره بهتر است ...؟محل خرید مطئمن انواع نبات چوبی

اگر دوست دارید خرید مطمئن انواع نبات چوبی را تجربه کنید ، شما می توانید به آسانی از خدمات مجموعه زرین بلور استفاده کنید .

امروزه در بازار کشور ما انواع نبات چوبی وجود دارد ؛ مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات‌چوبی دعوت می‌کند . با ما در این مقاله همراه باشید .

 

در مورد شکر بیشتر بخوانیم

شکر سفید ، قرمز ، قهوه ای ، تصفیه شده و … چیزی برای گم شدن وجود دارد. ما تفاوت بین قندهای مختلف را از کجا آمده و نحوه استفاده از آنها را توضیح می دهیم.

در حالی که یک رنگ نیستند ، اما شکر سفید و شکر قهوه ای نیز طعم ، منشا و خواص مختلفی دارند. اما چگونه می توان آنها را تشخیص داد؟

شکر سفید از چغندر حاصل می شود

در فرانسه بیشتر قند سفید یافت شده از چغندر است . و او به طور طبیعی سفید است .
ما همچنین می توانیم شکر نیشکر سفید پیدا کنیم ، سپس شکر تصفیه شده ، بسیار مورد انتقاد قرار می گیرد ، زیرا با یک فرآیند گرم شدن سفید می شود و سپس با ” سیاه حیوان ” ، زغالی که از طریق ترشح استخوان به دست می آید ، رنگ می شود. . بنابراین این فرآیند باعث می شود این نوع قند غیر گیاهی باشد. علاوه بر این ، قند تصفیه شده به دلایل بهداشتی جدا شده است. عمدتا از ساکارز تشکیل شده و کمتر جذب بدن می شود و باعث دیابت و سایر بیماری ها می شود.

شکر قهوه ای از نیشکر حاصل می شود

شکر قهوه ای ، یا شکر عصا به طور طبیعی یک رنگ کهربایی و کاراملی است. از نیشکر ناشی می شود. همچنین با نام شکر قهوه ای یافت می شود. مراقب باشید ، “شربت” را که از قند سفید گرم شده حاصل می شود ، کارامل کرده و این رنگ را به صورت مصنوعی بدست آورده ، اشتباه نگیرید.

کدام یک برای سلامتی ، آشپزی و غیره بهتر است …؟

از نظر تغذیه ای ، شکر سفید (چغندر) و شکر قهوه ای یکسان هستند. از نظر محتوای مواد معدنی ، شکر قهوه ای بینهایت غنی از قند سفید است ، اما در نسبت کمی. باید توجه داشته باشیم که روزانه بیش از حد قند مصرف می کنیم: حدود ۱۰۰ گرم در روز برای هر نفر (توصیه ها حدود ۵۰ گرم در هر فرد در روز است). این میزان جذب بسیار بالا به دلیل وجود قند در تمام غذاهای فرآوری شده است.
جایگزین های قندها مانند عسل ، شربت گاو ، میوه ها ، شکر نارگیل و غیره ممکن است.
برای پخت و پز ، شکر نارگیل جایگزین مناسبی برای شکر سفید یا شکر قهوه ای در اکثر دستور العمل های پنکیک ، کیک و … است. با دو برابر قدرت شیرین سازی ، نیمی از شکر نارگیل را در مقایسه با مقدار قند نوشته شده روی دستور محاسبه کنید.

محل خرید مطئمن انواع نبات چوبی

 

برای سفارش خرید انواع نبات چوبی ، شما می توانید با واحد فروش مجموعه زرین بلور تماس بگیرید و سفارش خرید خود را ثبت کنید .

سفارش شما پس از آماده شدن در کمترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید .

با ما در تماس باشید …

زرین بلور

برای آشنایی بیشتر با زرین بلور اینجا کلیک کنید .

مقالات دیگر در این مورد را از دست ندهید …

سجاد طالبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس بگیرید