مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید نبات سفید سالم با قیمت عالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا نبات سفید سالم و مضر را می توانید از یکدیگر تشخیص دهید؟فروش نبات سفید سالم با قیمتی نزدیک به قیمت شکر

نبات خواص درمانی بسیار زیادی دارد. بسیاری از افراد نیز به خاطر همین خواص درمانی به دنبال خرید نبات هستند. اما آیا هر نباتی سالم است؟
اگر شما هم به دنبال خرید نبات سفید سالم با قیمت عالی هستید، این مقاله مفید از زرین بلور را از دست ندهید.

آیا نبات سفید سالم و مضر را می توانید از یکدیگر تشخیص دهید؟

شاید در نظر خریداران نبات سفید، رنگ سفید و شفافیت نبات، بسیار مهم باشد. اما باید بدانید که برای این شفافیت و سفیدی، از بلانکیت در نبات ها استفاده می شود. اگر نمی دانید که بلانکیت چیست، توجه شما را به بخشی از مقاله ای که توسط واحد علوم و صنایع غذایی دانشگاه قوچان شهرستان بجنورد در مورد بلانکیت تهیه شده است، جلب می کنم :

بلانکیت یکی از ترکیبات گوگردی سدیم و از جمله ترکیبات شیمیایی سمی است. امروزه برخی از تولیدکنندگان نبات برای ظاهر بهتر محصول و رنگ سفید آن از بلانکیت استفاده می کنند.

آثار سوء بلانکیت بر سلامتی انسان به اثبات رسیده است و مصرف بیش از حد آن می تواند موجب بروز سرطان و بیماری های مربوطه گردد.

از طرفی علاقه مصرف کنندگان به مصرف نبات سفید باعث شده تا متصدیان واحد های تولیدی از آن به صورت غير قانونی استفاده نمایند و عاملی ترقیب کننده برای استفاده از این افزودنی شود.

نظر به این که شهرستان بجنورد اصلی ترین مرکز تولید آب نبات در سطح استان و حتی کشور است ، به طوری که این محصول به سایر شهرها و استان ها صادر می شود . ارزیابی دقیق میزان بلانكيت در محصولات تولید این شهرستان ضروری به نظر می رسید. در این تحقیق بررسی وضعیت مصرف بلانكيت انجام گردید. بدون شک بررسی این مشکل ، یک نیاز به شمار می آمد که در این مطالعه محقق شد.

در زمینه استفاده از بلانکیت در آب نبات تحقیقات کمی در ایران انجام گرفته و در خارج از کشور نیز به دلیل عدم تولید این محصول بررسی خاصی انجام نشده است . در داخل کشور تحقیقات انجام شده که منجر به اعلام نتایج قابل استناد باشد بسیار محدود است. در یک بررسی ناظمی و همکار (۱۳۸۶) میزان بلانكيت را در قند کله سنتی در شهرستان یزد بررسی کردند که نتایج بیانگر وجود بلانكيت بیش از حد مجاز بیش از ۱۵ppm  در ۱۸/ ۶ درصد نمونه ها بود . محمدیان و همکاران نیز میزان بلانكيت را در شکر رسی (قند غیر قابل کریستالیزاسیونی که به صورت شیرابه ضمن مرحله ی سانتریفیوژ قند کله خارج و حاوی مقدار زیادی بلانكيت است) که در تهیه ی آب نبات استفاده می شد به طور متوسط ppm ۸۰ تعیین کردند. با وجود این ، از این ترکیب در تهیه ی شیره ی انگور و به منظور بهبود رنگ شیره و افزایش غلظت آن استفاده شده است. شادی بصیری (۱۳۸۶) در بررسی خود اثر بلانکیت را بر کیفیت و میزان بهبود رنگ شیره ی انگور مورد بررسی قرار داد که البته نتایج معنی دار نبود. | از سولفیت در دوز ppm ۲۰۰ – ۱۵۰ به عنوان یک عامل میکروب کش در دیفیوزر با دمای ۷۰ درجه سانتیگراد استفاده شده است. بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره ۳۶۶۶ میزان انیدرید سولفور و در قند کلوخه نباید از ۱۰ میلی گرم در کیلو گرم بیش تر باشد. همچنین طبق استاندارد ملی ایران به شماره ی ۶۹ میزان SO2 در شکر سفید نیز حداکثر ppm ۱۰ است  . سازمان کد کس حد مجاز دی اکسید گوگرد را در شکر سفید ، ppm۱۵ تعیین کرده است

بلانکیت پس از ورود به دستگاه گوارش ، سبب از بین بردن پرزهای معده و روده گردیده و در دراز مدت با از بین رفتن آنتی اکسیدان ها سبب تسریع در سرطان بخش های گوارش می شود.

نظریاتی وجود دارد که بلانکیت در مسدود کردن آنزیم های بدن بویژه انسولین مؤثر است و بنابراین به طور مستقیم سبب تسریع دیابت می شود . تاثیر بلانكيت در تسریع بروز سرطان گوارش و دیابت به اثبات رسیده است

 

فروش نبات سفید سالم با قیمتی نزدیک به قیمت شکر

اگر شما هم به دنبال خرید نبات سفید سالم با قیمتی فوق العاده و نزدیک به قیمت شکر هستید، بدون فوت وقت با ما تماس بگیرید.
مجموعه زرین بلور آماده است تا نبات سفید سالم و بدون بلانکیت را برای شما در کوتاه ترین مدت و با نازل ترین قیمت تهیه کند.

سجاد طالبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس بگیرید