مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید نبات کیلویی با قیمت ویژه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشکلاتی که ممکن است هنگام ساخت نبات پیش بیاید و راه حل آن هاشرکت خرید نبات کیلویی با قیمت ویژه

اگر به دنبال خرید نبات کیلویی با قیمت ویژه هستید ، می توانید به آسانی هر چه تمام تر از مجموعه زرین بلور خرید کنید .
با ما در این صفحه همراه باشید تا ابتدا به مقاله زیر نگاهی بیندازیم و سپس به سراغ بحث اصلی خود در مورد خرید نبات کیلویی با قیمت ویژه برویم .

مشکلاتی که ممکن است هنگام ساخت نبات پیش بیاید و راه حل آن ها

ممکن است هنگام ساخت نبات مشکلاتی پیش بیاید .
در این قسمت به برخی از عمده ترین این مشکلات و راه حل های آن ها اشاره خواهیم کرد .

اگر مطمئن هستید که محلول شما اشباع شده است ، سعی کنید این دلایل عمده عدم رشد بلور را از بین ببرید:

  • لرزش زیادکریستال خود را در مکانی ساکت و بدون مزاحمت قرار دهید.
  • با محلول مخلوط شویدراه حل ساخت مجدد محلول است. این ترمیم فقط درصورتی موثر است که بتوانید از خراب شدن محلول جلوگیری کنید (اگر مشکل محلول اولیه شما باشد ، کارساز نخواهد بود ). آلاینده های معمول شامل اکسیدهای اتصال دهنده ها یا پاک کننده های لوله (در صورت استفاده از آنها) ، بقایای مواد شوینده در ظرف ، گرد و غبار یا هر چیز دیگری که به درون ظرف می افتد کار را خراب خواهد کرد.
  • دمای نامناسبآزمایش با دما ؛ ممکن است لازم باشد دمای اطراف بلورهای خود را بالا ببرید تا رشد کنند (تبخیر را افزایش می دهد). برای بعضی از کریستال ها ، ممکن است لازم باشد که دما را پایین بیاورند (که باعث کاهش سرعت مولکول ها می شود و به آنها فرصتی برای اتصال به یکدیگر می دهد).
  • محلول خیلی سریع یا آهسته خنک می شودآیا می توانید محلول خود را گرم کنید تا اشباع شود؟ آیا باید آن را گرم کنید؟ آیا باید سرد شود؟ با این متغیر آزمایش کنید. اگر دما از لحظه ایجاد محلول تا لحظه فعلی تغییر کند ، سرعت خنک کننده می تواند تفاوت ایجاد کند. می توانید با قرار دادن محلول جدید در یخچال یا فریزر (سریعتر) میزان خنک سازی را افزایش دهید یا آن را در اجاق داغ یا ظرف عایق بندی شده بگذارید (بعداً). اگر دما تغییر نکرده باشد ، ممکن است لازم باشد (محلول موجود را گرم کنید).
  • آب شفاف نبود: در صورت استفاده از آب لوله کشی ، دوباره سعی کنید محلول را با آب مقطر رقیق کنید . اگر به آزمایشگاه شیمی دسترسی دارید ، آب دیونیزه شده با تقطیر یا اسمز معکوس را امتحان کنید . به یاد داشته باشید: آب به همان اندازه ظرفش تمیز است! همین قوانین در مورد حلالهای دیگر نیز اعمال می شود.
  • نور زیادیک مشکل باورنکردنی در مورد بلور های تشکیل شده در خانه است ، اما برای برخی از مواد ، انرژی حاصل از نور می تواند مانع از ایجاد پیوندهای شیمیایی شود.
  • بدون کریستال بذراگر می خواهید یک کریستال بزرگ پرورش دهید ، ابتدا باید یک بلور دانه تهیه کنید . برای بعضی از مواد ، دانه های کریستال ممکن است خود به خود در سمت ظرف تشکیل شود. برای دیگران ، ممکن است لازم باشد مقدار کمی درون نعلبکی بریزید و اجازه دهید برای بدست آوردن کریستال ها بخار شود. گاهی اوقات بلورها به بهترین وجهی روی یک طناب خشن که در مایع قرار دارد ، رشد می کنند. ترکیب نخ هم مهم است! به احتمال زیاد رشد کریستال روی نخ پنبه یا بند نخی نسبت به نایلون یا فلوروپلیمر دارید.

 

شرکت خرید نبات کیلویی با قیمت ویژه

برای خرید نبات کیلویی با قیمت ویژه شما می توانید با واحد فروش مجموعه زرین بلور تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید .
سفارش شما پس از آماده شدن در کمترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید .

با ما در تماس باشید …

زرین بلور

برای آشنایی بیشتر با زرین بلور اینجا کلیک کنید .

مقالات دیگر در این مورد را از دست ندهید …

سجاد طالبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس بگیرید