مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پولکی اصفهان با بهترین قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا از روش تولید پولکی اطلاع دارید؟بازار فروش انواع پولکی اصفهان

برای خرید پولکی اصفهان با بهترین قیمت شما می توانید به راحتی اقدام کنید. ما در مجموعه زرین بلور برای خرید آسان تر پولکی اصفهان برای شما تمهیدات ویژه ای اندیشیده و در نظر گرفته ایم.
ابتدا بیایید نگاهی به روش تولید پولکی بیندازیم.

 

آیا از روش تولید پولکی اطلاع دارید؟

بعد از اینکه نبات تشکیل شد و آن را از داخل پاتیل جدا کردیم شیره یا پساب  به جا مانده از نبات داخل پاتیل می موند که این شیره  یا پساب  به جا مانده برای تولید نوعی شیرینی دیگر که اصطلاحاً به آن پولکی گفته می شود مورد استفاده قرار می گیرد.پولکی در واقعشیره اضافی به جا مانده از فرآیند توزیع نبات در کارگاه می باشد. به این ترتیب که بعد از تبلور بلورهای نبات هرچه که از شیر باقی بماند به آن کمی سرکه اضافه می کنند تا از شکرک زدن و رسوب آن جلوگیری شود و سطحی شفاف و شیشه ای داشته باشدسپس این ماده را دوباره در دمای ۱۴۰ درجه سانتیگراد جوشانده بر روی یک سطح صاف من یک سینی بزرگ گسترده می کند و قبل از آن که کاملا سفت و خشک شود از زیر دستگاه پولک یا همان غلطک هایی که دارای نقوش دایره مانند و گاه همراه با نام یا نماد تولیدکننده است عبور می‌دهد تا به قطعات کوچک و نازک دایره ای شکل و یا هر شکل دیگر که در اصطلاح به آن پولکی گفته می‌شود تقسیم شود.سپس این پولکی ها را گذاشته تا خشک شوند و بعد آنها را از یکدیگر جدا می کند و سپس بسته بندی میکند. ممکن است سوالی که برای شما پیش بیاید این باشد که پولکی های طعم دار را چگونه درست میکنند؟ شیره باقی مانده از نبات را که به آن سرکه اضافه می‌کردند تا رسوب نکند هنگام جوشاندن برای اینکه پولکی را طعم دار کنند مقداری زعفران و یا کنجد و یا  زنجبیل و…  اضافه کرده و دوباره مثل قبل آن را بر روی یک سطح صاف پهن کرده به همان شکل قبل آنها را به قطعات کوچک تبدیل کرد و پولکی های طعم دار تشکیل می شود..

 

بازار فروش انواع پولکی اصفهان

برای سفارش خرید پولکی اصفهان ، شما می توانید به آسانی با واحد فروش مجموعه زرین بلور تماس گرفته و سفارشات خود را ثبت کنید.

سفارشات شما در بهترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید.

همچنین در صورتی که برای خرید پولکی نیاز به مشاوره دارید، شما می توانید از خدمات رایگان مشاوره ما استفاده کنید.

حتی در صورتی که از ما خرید نداشته باشید این خدمات برای شما خواهد بود.

زرین بلور

 

در مورد نبات و بازار فروش آن بیشتر بدانید

 

سجاد طالبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس بگیرید