مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کاسه نبات سفره عقد

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا قند نیشکر خام از قند سفید معمولی سالم تر است؟قند عصا در مقابل چغندر قندقند خام در مقابل شکر تصفیه شدهشکر قهوه ای در مقابل شکر سفیدشکر ، شکر می ماند!شرکت فروش کاسه نبات سفره عقد

برای خرید کاسه نبات سفره عقد شما می توانید به راحتی از طریق مجموعه زرین بلور اقدام کنید .

امروزه با گسترش ارتباطات اینترنتی خرید کاسه نبات سفره عقد بسیار کار آسانی شده است …

با زرین بلور در این صفحه همراه باشید .

آیا قند نیشکر خام از قند سفید معمولی سالم تر است؟

به سختی می توانید خود را از انواع مختلف قند موجود در قفسه سوپرمارکت نجات دهید. شکر جدول ، شکر قهوه ای ، شکر نیشکر ، شکر خام ، شکر نیشکر خام ، شکر چغندر … و و و! چه تفاوت هایی وجود دارد و آیا شکر خام عصاره ممکن است از قند معروف سفید خانگی سالم تر باشد؟ ما تاریکی را روشن می کنیم.

قند عصا در مقابل چغندر قند

همانطور که از نامها پیداست ، شکر نیشکر از نیشکر و شکر چغندر از چغندرقند تهیه می شود. این تنها تفاوت است ، زیرا در نهایت هر دو متشکل از ساکارز هستند و با کمک فرآیندهای مشابه به دست می آیند. آنها حاوی همان مقدار کالری و مواد مغذی هستند.

نیشکر برای شکر نیشکر در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری در سراسر جهان رشد می کند. بزرگترین تولیدکنندگان نیشکر برزیل و هند هستند. در اروپا چغندرقند چغندر به طور عمده در فرانسه و آلمان تولید می شود.

قند خام در مقابل شکر تصفیه شده

شکر عصا غالباً به عنوان شکر عصای خام فروخته می شود. برخی از مصرف کنندگان فکر می کنند چون قهوه ای به نظر می رسد ، از سلامت بیشتری برخوردار است. اما آیا واقعا مسئله این است؟

قند خام چه از نیشکر و چه از شکر چغندر تولید شود ، قندی را توصیف می کند که خیلی تمیز نشده و بنابراین قهوه ای است. علاوه بر ساکارز ، شکر خام حاوی ملاس ، یک شربت قند قهوه ای تیره و مقدار کمی مواد معدنی و ویتامین است که با این وجود از نظر سلامتی هیچ اهمیتی ندارند. برای اینکه بتوانید از آن بهره مند شوید ، قند باید کیلوگرم مصرف شود. اما چه کسی این را می خواهد؟ شکر نیشکر خام در مقایسه با قندهای تصفیه شده نیشکر یا چغندر فواید سلامتی ندارد.

در فرآیند تولید شکر بعدی ، شکر خام بیشتر فرآوری شده و شکر سفید تصفیه شده ایجاد می شود. ماندگاری بیشتری دارد و جریان آن بیشتر است.

در طعم و مزه ها قطعاً تفاوت هایی وجود دارد: به عنوان مثال ، شکر نیشکر کامل طعم خاص خود را دارد – عمدتا از کارامل و ملاس است – و از این رو معطر تر از شکر معمولی خانگی است.

شکر قهوه ای در مقابل شکر سفید

همچنین نباید شکر خام و شکر قهوه ای اشتباه گرفت ، که بسیار شبیه به هم هستند ، اما یکسان نیستند. شکر قهوه ای را می توان به روش های مختلف بدست آورد. برای تولید  شکر چغندر قهوه ای  ، تولیدکنندگان معمولاً شربت قند قهوه ای تیره (بخشی از شکر عصا) را به شکر سفید بدست آمده پس از شکر تصفیه شده اضافه می کنند. بنابراین شکر قهوه ای اغلب چیزی بیشتر از شکر سفید رنگی نیست.

شکر ، شکر می ماند!

شکر، شکر باقی می ماند شکر نیشکر خام از قند سفید سفید خانگی سالم نیست ، حتی اگر در ابتدا به دلیل طبیعی تر بودن رنگ قهوه ای روشن به نظر برسد.

 

شرکت فروش کاسه نبات سفره عقد

خرید کاسه نبات سفره عقد شما می توانید با واحد فروش ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن به دستتان برسد .

با ما در تماس باشید …

زرین بلور

برای آشنایی بیشتر با زرین بلور اینجا کلیک کنید .

مقالات دیگر در این مورد را از دست ندهید …

 

سجاد طالبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس بگیرید