مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت نبات گیاهی را اینجا پیدا کنید

آنچه در این مقاله می خوانید...

نبات در اسناد عربی باستان ذکر شده استچگونه نبات درست می شودنبات همچنین به عنوان ماده پخت استفاده می شودقیمت انواع نبات گیاهی را از کجا استعلام بگیریم ؟

آیا اطلاع دارید قیمت نبات گیاهی در بازار امروز چقدر است ؟

اگر می خواهید پیش از خرید از قیمت نبات گیاهی اصل اطلاع پیدا کنید شما می توانید با واحد فروش مجموعه زرین بلور در تماس باشید .

ما را در این مقاله دنبال کنید .

نبات در اسناد عربی باستان ذکر شده است

 

کریستال های زیبا ، که بخشی جدایی ناپذیر از مراسم چای فریزی شرقی به عنوان کلونتجه هستند ، حتی قدیمی تر از نوستالژیک ساده هستند. نبات اولین بار در کشورهای عربی و هند شناخته شد. تولید آن برای اولین بار در اسناد عربی از نیمه اول قرن ۹ شرح داده شده است. بنابراین نبات مستقیماً از هزار و یک شب به دست می آید! در آن زمان شیرینی نام هایی مانند کالکندو یا خدی ساخار داشت که نام فعلی از آنها گرفته شده است.

چگونه نبات درست می شود

نبات از یك محلول شكر جوشانده و بسیار غلیظ تهیه می شود كه در ظرف های بزرگ می ماند و می ماند. در حالی که آب به آرامی تبخیر می شود ، بلورهای بزرگ شکر با ظاهری گرانبها در کف و دیواره های ظرف ، روی میله ها ، میله های چوبی یا نخ های آویزان در محلول رشد می کنند. این روند روزها تا هفته ها طول می کشد ، عجله و شتاب در اینجا بی جا است.

نبات و رشته های نبات که اکنون بسیار نادر است به طور کامل فروخته می شود ، نبات های پوسته ای و نبات چوبی با خرد کردن و خرد کردن پوسته های بلوری که روی چوب ها و دیواره های عروق رشد کرده اند ، ساخته می شوند. قطعات بزرگتر و کوچکتر با الک از هم جدا می شوند. قطعات کوچکتر به عنوان نبات های خرده ای شناخته می شوند.

نبات سنگ سفید از محلول شکر شفاف تهیه می شود. برای تهیه آبنبات سنگ قهوه ای با طعم خوب کارامل ، ابتدا محلول آنقدر گرم می شود که قند شروع به کاراملی می کند. ریشه شیرینی های معطر و طعم دار معطر اخیراً ریشه در خاورمیانه دارد. نبات تصفیه شده با وانیل ، رم یا اسانس میوه ، ساعت چای را بیشتر می کند.

نبات همچنین به عنوان ماده پخت استفاده می شود

نفس کشیدن شیرینی به آرامی و آرام در چای به هیچ وجه تمام کاری نیست که نبات می تواند انجام دهد. به خصوص نبات کوچک بدخلق یک ماده محبوب پخت است ، به عنوان مثال Aachener Printen معروف بدون آن نمی تواند این کار را انجام دهد. عرقیات خانگی همچنین مورد استفاده در نبات ، داغ ، پانچ شیرین و چتنی های ترش و شیرین رایحه خاص خود را با نبات های پوسته ای دریافت می کنند. و البته شما می توانید آن را به راحتی بخورید …

قیمت انواع نبات گیاهی را از کجا استعلام بگیریم ؟

برای استعلام قیمت انواع نبات گیاهی شما می توانید ، بدون پرداخت هیچ هزینه ای بابت اشتراک و استعلام قیمت، با واحد فروش مجموعه زرین بلور در تماس باشید .

همچنین در صورت تمایل و نیاز به راهنمایی در مورد خرید نبات ، می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما نیز استفاده کنید .

 

برای آشنایی بیشتر با زرین بلور اینجا کلیک کنید .

مقالات دیگر در این مورد را از دست ندهید …

 

سجاد طالبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس بگیرید