مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نبات تخته ای بیرجندی را گران نخرید !

آنچه در این مقاله می خوانید...

مختصری در مورد نبات خوشمزه !خرید نبات تخته ای بیرجندی با بهترین قیمت

بله درست خواندید نبات تخته ای بیرجندی را گران نخرید ! برای خرید نبات تخته ای بیرجندی با بهترین قیمت با مجموعه زرین بلور در این مقاله همراه باشید.

ابتدا نگاه مختصری به بحث زیر خواهیم داشت و سپس به سراغ بحث اصلی خود در مورد خرید نبات تخته ای بیرجندی خواهیم رفت.

 

 

مختصری در مورد نبات خوشمزه !

نبات به خصوص در بین افراد چایی خور محبوب است. جای تعجب نیست ؛ بلورهای شکر برای شیرین سازی نوشیدنی ها مناسب هستند. اما چگونه نبات ساخته می شود و چه چیزی آن را از شکر معمولی متمایز می کند؟

 

نبات اینگونه درست می شود

نبات در اصل از پارس و هند می آید ، اما امروزه بسیاری از شرکت های اروپایی نیز آن را تولید می کنند. نام کندیس از واژه عربی قند عصا  (“quand”) گرفته شده است. به بیان ساده ، نبات  در واقع از چیزی غیر از بلورهای بزرگ قند تشکیل نشده است. برای اینکه این بلورها رشد کنند ، یک محلول قند بسیار غلیظ بر پایه نیشکر در ظروف بزرگ گرم می شود.

رشته های محکم در ظرف از غرق شدن شکر کریستالی جلوگیری می کند. علاوه بر این ، محلول قند به طور مداوم در حال حرکت است. فقط از این طریق می تواند در اطراف بلورهای نخ ها که هر روز بزرگتر می شوند ، جریان یابد. رسیدن کریستالها به اندازه ۱۸ تا ۲۴ میلی متر ممکن است تا سه هفته طول بکشد.

با نبات قهوه ای ، ملاس نیشکر به محلول قند اضافه می شود. سپس بلورها گرم می شوند – ملاس اکنون باعث کاراملی شدن بلورها می شود. در همان زمان ، طعم قند تغییر می کند. علاوه بر این ، نبات قهوه ای اغلب با کولر شکر رنگ آمیزی می شود .

 

این نوع نبات ها وجود دارند :

نبات بیشتر به دو رنگ سفید و قهوه ای موجود است.

نبات را می توانید در فروشگاه و در رنگ ها و شکل های مختلف تهیه کنید. بسته به روش تولید ، به عنوان مثال در رنگ های قهوه ای یا سفید موجود است. مانند شکر قهوه ای، نبات قهوه ای  به نسبت بالاتری از قندهای سفید حاوی ملاس است.

بسته به آنچه می خواهید از نبات استفاده کنید ، اشکال مختلف وجود دارد:

  • نبات های مکعبی: نبات های  مکعبی بلورهای بزرگ ، جداگانه رشد داده شده و بسیار آهسته در مایع حل می شوند. به عنوان مثال می توانید چای خود را با کریستال ها شیرین کنید و حتی می توانید از مکعب ها برای چندین فنجان استفاده کنید. به عنوان مثال ، چای فریزی شرقی ، به طور سنتی با نبات مکعبی تصفیه می شود.
  • نبات های پوسته ای :  برای تکه های نامنظم این نوع نبات ، تخته های نبات تخت شکسته شده و قطعات آن الک می شود. همچنین می توانید چای را با نبات های پوسته ای تصفیه کنید. طعم نبات به خصوص در منگنه سیب خانگی بسیار خوشمزه است .
  • نبات های خرد شده :  برای نبات های خرده ، بلورهای شکر سفید یا قهوه ای بسیار ریز خرد می شوند. می توانید در این شکل با نبات نیز خوب بپزید.

 

 

خرید نبات تخته ای بیرجندی با بهترین قیمت

برای خرید نبات تخته ای بیرجندی شما می توانید با واحد فروش مجموعه زرین بلور در تماس باشید.

همچنین درصورتی که برای خریدن نبات تخته ای بیرجندی یا سایر انواع نبات نیاز به راهنمایی و مشاوره داشتید شما می توانید از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 

 

 

برای آشنایی ببیشتر با زرین بلور کلیک کنید.

مقالات جالب دیگر را از دست ندهید.

 

سجاد طالبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرین بلور شما را به خرید بهترین محصولات نبات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس بگیرید